Navštivte také webové stránky naší Komunitní školy JINAK ŠKOLA JINAK

Mateřská školka JINAK, Uhříněves - ReferenceMateřská školka JINAK, Uhříněves

horni stred

Co nám píší rodiče

 

Milá Zuzko, Mirko a Peťo,
byly jste ty nejlepší první gazely (paní učitelka z prasátka Peppy), jaké jsem si pro Ninu mohla přát. Ať se Vám daří!
maminka Martina (31.12.2019)
 
 
Nejlepší školka co znám - navštěvuje ji už mé druhé dítě a až půjde do školy tak to buď obrečím nebo znovu otěhotním. Neumím si představit dát dítě jinam. Nejlepší péče co může být. Jen a jen doporučuji!!!!
Martina Breilová (9.10.2019)
  
Milá Zuzko,
ráda bych Vám i vašim kolegyním poděkovala za péči a trpělivost, kterou jste věnovaly mojí dceři Majdě. Díky vám a vaší práci vyrostla ve šťastné dítě, které se do školky vždycky moc těšilo. Neměla problém najít si tam kamarády, naučila se spoustu nových a důležitých věcí, získlala potřebné sociální dovednosti. Každá činnost prováděná ve školce jí velmi bavila a těšila.
Děkuji vám všem, že jste Majdě daly skvělý základ pro další život i pro další vzdělávání. I vaší zásluhou má šanci vyrůst ve šťastného člověka.
Ivana Mrázková (27.8.2019)
 
Dobrý den,
chtěla bych tímto poděkovat všem učitelkám a učitelům, kteří pomáhají vytvářet prostředí, kam se syn rád vrací.  Jejich citlivý přístup mu pomohl překonat počáteční náročné adaptační období. Líbí se mi koncept menších skupinek dětí různého věku.  Děti se učí vzájemné spolupráci i respektu, mohou pomáhat s péčí o mladší, zároveň se inspirují od těch starších. Menší dětský kolektiv umožňuje učitelům individuální přístup ke každému z nich. Děti ve školce hodně tvoří či vypracovávají úkoly přiměřené jejich věku.
Jsem ráda, že syn mohl učinit jeho první životní krůček právě v takové školce.
 
maminka Kryštofa (26.7.2019)
 

Školka Jinak je skvělá školka. Všichni naši tři kluci (3,5,6 let) mohli chodit najednou a to mluví samo za sebe. Navštívili jsme již několik školek, ale tahle školka je opravdu jiná. Zvládne pracovat i s jakýmkoli problémem, handicapem či problematikou a je otevřena rodičům a komunikuje s nimi. Školka vede děti k samostatné práci, ale na druhou stranu děti řadu úkolů řeší ve skupinách s cílem naučit je týmové spolupráci. Rovněž velmi oceňuji různorodé aktivity, které školka s dětmi podniká s cílem učinit pro děti školku zajímavější, sblížit děti navzájem, poznat děti i v jiném než školním prostředí. Samozřejmostí je indvidiuální přístup ke každému dítěti, za což jim velmi děkuji. Na základě všech poznatků se klukům u Vás moc líbilo a do školky se vždycky těšili. Školku Jinak opouštíme jen kvůli stěhování se do jiného města.   Moc a moc děkujeme Zuzce a Mirce za jejich úžasnou práci a pomoc, budete nám chybět.

Anna Wright (16.1.2019)

 
Dobrý den Zuzko a Mirko,
chtěla bych Vám oběma moc poděkovat za pomoc, s jakou láskou a trpělivostí se našim klukům věnujete. Příchod před dvěma lety k Vám nebyl pro Vás ani pro nás jednoduchý a z Vaší strany bylo zapotřebí mnohé péče a úsilí, aby se kluci zapojili a byli součástí kolektivu Vaší školky. Děkuji Vám za podporu, starostlivost a čas, který nám dáváte.
Anna Wright (26.2.2018)
 
 
Milá Zuzko, Mirko a samozřejmě i pane učiteli,
tímto Vám chceme poděkovat za Váš přístup k dětem, za nekončící trpělivost, radost a úsměvy, které rozdáváte i když víme, že je to někdy s naším Adámkem náročné. Po předchozí negativní zkušenosti jsme se obávali nástupu do školky, ale všechno proběhlo s Vaší pomocí bez slziček. Je neuvěřitelné, jak se Adámek do školky vždy těší. Jakou má radost z pracovních listů a výrobků, které společně tvoříte. Doma je vždy ukáže manželovi a společně nás učí, co tam je a jak se to dělá...teda kromě počítání :) Jsme moc rádi, že jsme se rozhodli pro vaší školku a ceníme si každého dne, který tam Adámek prožije. Přeji Vám, ať Vás elán a nadšení, s kterým Vás vidíme každý den pracovat s dětmi nikdy neopustí. Děkujeme za všechno a těšíme se na další společné dny i mladším synem Alexem.
maminka Adámka (12.9.2017)
 
 
Dobrý den, děkujeme za Markétku, ve školce se jí moc líbilo. Doma říkala, že si vezme paní učitelky domů, protože jsou hodné. Líbily se nám nápadité práce, které rodičům napoví, co je dobré ještě nějakou zábavnou formou procvičit a tak připravit na vstup do školy. Přejeme vše dobré do další práce, plno dalších spokojených dětí i rodičů. Markétka se už teď začala těšit na další prázdniny a krásnou "prázdninovou" školku v Královicích.
Radilovi (6.9.2017)
 
 

Milá Zuzko a Mirko, milý Ríšo,
jsme velice rádi, že jsme pro našeho Františka vybrali právě vaši školičku. Díky negativní zkušenosti  z předchozí soukromé školky jsme s obavami vybírali novou. První setkání s Vámi, Zuzko, nás velmi příjemně překvapilo. A dnes po více než půl roce víme jistě, že jsme se rozhodli správně! Oceňujeme zejména individuální přístup ke každému dítěti. Je zajímavé sledovat, jak dokážete bez problémů zvládat i „živější“ děti. Vše, co nabízíte, skutečně dětem poskytujete. František se každý den rád pochlubí vypracovaným pracovním listem nebo výrobkem. Díky přátelskému prostředí školky se nejen plynně rozmluvil, ale výrazně se také zlepšuje v pozornosti a soustředění. Ve třech letech umí pracovat s tvary, barvami i číslicemi.  Co je však pro nás nejdůležitější, František je s vámi opravdu šťastný. Moc vám za to děkujeme.

rodiče Františka (15.12.2016)

    

Dobrý den, milá Zuzko, milá Mirko a stále usměvavý pane učiteli.
Chtěla bych Vám z celého srdce poděkovat za Váš úžasný každodenní přístup k našim dětem. Když jsem téměř před rokem hledala pro našeho malého Kryštůfka školku, tak jsem na Vás dostala skvělé reference od dalších maminek. A ihned při první návštěvě u Vás jsem byla naprosto nadšena. Byl to především Váš pozitivní usměvavý přístup, porozumění a také krásné prostředí, které mě uchvátilo. Jelikož jsme si před dvěmi lety prošli poměrně těžkým nástupem do školky se starším synem, tak vím, že dítě musí školku příjímat s nadšením a i sebemenší negativní moment na dítěti zanechá následky, a to na dosti dlouho. Toto se u Vás však nikdy nestalo. Kryštůfek se na Vás každé ráno těší a vždy, když o Vás mluví, tak mu září jeho roztomilá očička štěstím. Velice si vážím Vašeho přístupu a oceňuji individualitu věnovanou každému dítěti. Dále také jak dbáte na zdravou stravu, dodržujete pitný režim a vedete naše drobečky k samostatnosti. Máte můj velký obdiv, především když vidím, jak skvěle zvládáte situace, kdy náš Kryštůfek, tvářící se jako andílek, zazlobí. Přeji Vám hodně síly, energie a ať Vám vydrží stále pozitivní nálada a úsměv na tváři.
 
maminka Kryštůfka (11.12.2016)
 
 
Milí učitelé,
v době, kdy jste začali provozovat školku JINAK, byl u toho náš Maty. Pak šel k zápisu do první třídy, kde patřil mezi nejlepší, a to především díky Vám. A na začátku první třídy začalo peklo. Zažil trápení, s kterým jsme mu neuměli pomoci, stejně jako škola. V průběhu druhé třídy jsme byli nuceni požádat o individuální vzdělání a Vás o pomoc. Byla jste to Vy, Zuzko, kdo pomohl diagnostikovat šikanu a pomohl najít cestu k vyléčení našeho syna. Učit se s ním doma jsme zvládali, ale chtěli jsme, aby byl v kolektivu dětí, kde bude zajištěno, že mu již nebude ubližováno. A to se díky Vám podařilo. Pomohli jste nám vyřešit problém, Matymu alespoň trochu zapomenout na špatnou zkušenost. Postupně se jeho psychika lepší a věříme, že se zase vrátí do stavu, kdy byl šikovným, bezstarostným klukem, který se nebál a uměl se kamarádit. Bohužel víme, že je to proces, který nezvládneme sami, a bude nějaký čas trvat. Protože je hodný a kamarádský, umí se starat i o malé děti, ke kterým má vztah staršího sourozence. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a rodičům, kteří prožívají se svým dítětem obdobné trápení, vzkazujeme: „ŘEŠTE TO“. Třeba i tak, že dítě bude navštěvovat zařízení s menšími dětmi, než jsou jeho vrstevníci, ale bude zajištěn jeho správný vývoj s jistotou, že je v bezpečí. Čím déle takové trápení trvá, tím složitější je vyrovnat se s ním a zbavit dítě negativních zkušeností. Jsme příjemně překvapeni, že to umíte nejen s dětmi mladšími 3 let, ale i s dětmi výrazně staršími než je 6.
Provozovat školu Vám bude slušet.
Děkujeme za všechno!
 
Eva (1.8.2016)
 
 
Milá Zuzko a Mirko,
moc ráda bych Vám poděkovala za to jak báječnou školku máte a jak úžasně to s dětmi koulíte. Náš Vojtíšek měl to štěstí, že do Vaší školky už chodil ve 3 letech, bohužel ale pouze 1 školní rok. Po roce a půl ve státní školce se k Vám moc rád vrátil a konečně je ve školce zase šťastný a spokojený. Je to především Vaše zásluha, že se do školky každý den těší a něco nového se také naučí. Jsme moc rádi, že opět můžeme chodit do Vaší "Školky jinak", protože to "jinak" skutečně je.
Přeju Vám mnoho a mnoho dalších šťastných dětí Mrkající
 
Pavla (28.3.2016)
 
 
Milá Zuzko a Mirko, chtěli jsme Vám moc poděkovat za naprosto dokonalou předškolní přípravu a také hlavně přípravu Viktorky k zápisu do první třídy. Díky Vám zvládla tuto svoji "první zkoušku" na jedničku - básnička, tvary, barvy, rozdíly, písmenka, číslice - vůbec žádný problém! :-) Bude nám opravdu moc líto, že Viktorka bude z Vaší školky letos odcházet, ale alespoň s vědomím, že, i díky Vám, je připravena... :-)    
Svaškovi (3.3.2016)
 
 
Milé paní učitelky Zuzko a Mirko, ráda bych Vám touto cestou moc poděkovala za neuvěřitelně citlivý a milý přístup k našim dětem. Pokud mluvím sama za sebe a své holčičky, tak obě Vás neskonale milují. Vendulka i po roce, kdy chodí do státní školky, neustále touží po návratu k Vám. Janinka přes krušné začátky, které byly díky Vám zvládnuty skvěle, se do školky těší a miluje to tam. Každá z holčiček je jiná a Vy jste si ke každé našly cestu, s každou jste měly jinou trpělivost a vždy něžný přístup. Nikdy jsem nezažila jediný okamžik, kdy by jste neměly pozitivní náladu. Dokázaly jste si trvat na svých pravidlech a děti je akceptují v klidu a přenášejí si je i domů...Moc Vám děkuji za zvládnutí toho prvního okamžiku, kdy děti poprvé odchází na delší a pravidelnější dobu od rodičů. Obdivuji Vaše nadšení a ochotu vyrábět s dětmi každý den nějaký výrobek a při tom je učit základy etikety a spoustu písniček a básniček. Janinka zpívá od rána do večera :-). Moc Vám děkuji za zjištění, že školka Jinak svému jménu skutečně umí dostát a pokud se tam najde plačící dítě, je to určitě jen proto, že se mu nechce domů.
Pokud by se mě někdo ptal, kam má dát děti do školky, z čistým svědomím doporučím Vaši školku.
Přeji Vám a taky nám rodičům, aby Váš elán a chuť dělat svoji práci s takovou chutí a nasazením vydržel co možná nejdéle!
maminka Eva (2.12.2015)

 

Milá Zuzko a Mirko, moc rádi bychom vám tímto poděkovali za úžasný přístup k našemu synovi Erikovi. Naše obava z nástupu do školky byla obrovská! Křičel a plakal i když jsem se vzdálila jen na pár kroků. Máte naše obrovské uznání, jelikož Erísek po týdnu prohlásil, že školka se Zuzkou a s Mirkou je super a vždy, když jdeme domů se mě ptá, kdy sem zase půjde. Než začal chodit do školky „JINAK“, měl obrovský strach z dětí. Dokonce jsme ho nedostali ani na skákací hrad. A teď? Skvěle se adaptuje i mezi cizími dětmi, nemá problém pozdravit, komunikovat a hrát si ve skupině. Také nás ohromilo, jak jste Eríska dokázaly hned první den u koní dostat do sedla. Byl nadšený a my také! Moc děkujeme a věříme, že díky vám se naučí spoustu dalších věcí a získá mnoho zkušeností do života.

rodiče Eríska (10.11.2015)

 

Milá Zuzko, milá Mirko, moc Vám děkujeme za výtečnou péči (nejen) o dceru Denisku! Jsme s manželem opravdu velice příjemně překvapeni, jak mnoho může školka JINAK dětem dát. Zejména oceňujeme nenásilné vštěpování morálních hodnot, které jsou základem pro další dětské kolektivní soužití. K tomu jistě přispívá krásné prostředí školky s Montessori či jinými pomůckami a hračkami. Je opravdu krásné sledovat, jak se Deniska od doby docházky ve školce JINAK vyvíjí: vypráví různé zážitky (momentálně vedou "koníci"), počítá, poznává písmenka, zpívá písničky (a to i v angličtině), cvičí jógu a každý den si ze školky přinese vlastnoruční výrobek, na který se vždy velmi těšíme :-). Ze všeho nejdůležitější pro nás ale je, že je Deniska ve školce šťastná a také to, jak se naučila vzájemně komunikovat a řešit problémy. Ještě bych ráda poděkovala za osobní vstřícný přístup a rady, které se nám z Vaší strany dostávají nejen ohledně výchovy. Přejeme Vám hodně energie a úsměvů do Vaší smysluplné a užitečné práce.

rodiče Denisky (2.4.2015)

 
Dobrý den, paní učitelky Zuzko a Mirko, chtěla bych Vám upřímně poděkovat za Váš krásný a podnětný přístup k dětem, kde se děti učí v rodinném prostředí a cítí se dobře. Díky tomu se náš Kubíček vždy těší na den strávený ve školce, velice si toho vážím, sama pracuji jako učitelka a dobře vím, jak je tato práce náročná, přeji Vám hodně úspěchů v této náročné,ale zároveň krásné práci.
 
Monika a Kubíček (17.3.2015)
 
 
Milá Zuzko a milá Mirko, náš syn k vám dochází teprve druhý měsíc a ze školky je naprosto nadšený. My s manželkou jsme snad ještě nadšenější, protože přesně o tohle nám šlo. Pro nás je důležité vědět, že je o syna skvěle postaráno a nemusíme se nijak obávat, že strádá, je nešťastný, pláče. Naopak, Románek je denně nadšený a vypráví zážitky, zpívá písničky. K tomu přispívá úžasná a pohodová rodinná atmosféra, krásné prostředí, individuální přístup k dětem, všestranné vedení a učení. Před pár lety jsme si prošli náročným obdobím s dcerou, která si na školku těžko zvykala. Bylo to strestující období a proto jsme se obávali podobného nástupu. Nebylo třeba.
Je za vámi vidět velký kus práce. Prakticky nevycházíme z údivu, jak úžasně může školka fungovat. Školku "JINAK" budeme všem rádi doporučovat. Mockrát děkujeme.
 
rodiče Románka (Jirka a Romana; 16.11.2014)
 
 
 
Paní učitelky Mirko a Zuzko, moc Vám děkujeme za pohodovou atmosféru, která nás každé ráno ve školce přivítá. Opravdu jsme nečekali, tak bezproblémový nástup Vojtíška do školky. Díky Vám a hezkému prostředí si Vojtíšek Vaši školku ihned oblíbil.
Jste opravdu "Jiná" školka. Každé ráno máme pocit, že Vojtíška neodevzdáváme do cizích rukou. Moc děkujeme, jak se Vojtíškovi s láskou věnujete.
 
rodiče Vojtíška (Martina a Radim; 30.6.2014)

 

Dlouho jsme pro svůj malý poklad hledali vhodnou školku. Záleželo nám na tom, aby předškolní docházka probíhala v pořádku, aby si náš syn z dětství neodnášel křivdy a špatné vzpomínky na studenou koprovou omáčku. Důvěru jsme vložili do školky Jinak a rozhodně nelitujeme. Obě paní učitelky se starají o všestranný rozvoj dětí. Při malém počtu školáčků je zachován individuální přístup k jejich potřebám. Zároveň jsou jim předávány zdravé morální zásady. Děti jsou učeny konstruktivní komunikaci a vedeny k samostatnosti a zodpovědnosti. Ze školky Jinak jsme nadšeni a dál jí můžeme jen doporučit. Děkujeme za vzornou péči o naše nejmenší...

maminka Lucie (26.6.2014)

 

Dobrý den Zuzko a Mirko, včera jsme byli s Matym u zápisu. Všichni jsme byli nervózní a báli se, jak vše proběhne. Jenom díky Vám byl už u zápisu premiant. Krásně zazpíval písničku, kterou jste ho naučili (My tři králové …) a poté předvedl takový „koncert“, že možná budoucí třídní paní učitelka výskla, že je teprve druhý, kdo to „dal“ – čísla, barvy, tvary, shodné předmět, podpis, písmena, písnička, postavička... Byli jsme až dojatí, jak bravurně to zvládl.  S pýchou jsme uvedli název školky, kterou Maty začal ve 4 letech navštěvovat a už tam zůstal – JINAK. Největší podíl na jeho úspěchu máte Vy a Váš přístup. Tak trochu doufáme, že ho do školy nevezmou pro velký počet uchazečů a zůstaneme u Vás ještě rok. Kdyby ne, bude se nám, ale především jemu moc stýskat. Uvažujte, prosím o „družině“ pro ty, kteří si na Vás zvykli a rodiče jsou ochotni je po škole k Vám přivézt.

Vděční Barešovi, ale především Maty (5.2.2014)

 

Milá školko, jsem moc ráda, že se mi před několika, několika, několika měsíci, dostala do ruky pozvánka na Den otevřených dveří a my se rozhodli, jít se podívat. Hned jak jsme vstoupili, byli jsme učarováni. Nejen z usměvavého přijetí, ale i z prostor a té celkové pohody. Prošli jsme několika školkami, ale jen do této se náš Áda opravdu těšil. Nyní už jeho žezlo převzal mladší bráška. A i jemu se vždy rozzáří očíčka, když mu oznámíme, že pojede do školky. Hned si běží zabalit batůžek. :0)  Je fajn, když návštěva školky je pro celou rodinu radost a ne starost.

maminka Jana (5.11.2013)

 

Milé paní učitelky, nejdříve bychom vám oběma rádi poděkovali za váš přístup a čas, který s vámi Viktorka ve školce tráví. Vzhledem k tomu, že to bylo poprvé, co nastoupila do nějakého dětského kolektivu, tak jsme ani nečekali, že adaptace proběhne tak lehce a bez problémů. Viktorka si školku okamžitě naprosto zamilovala a ani jednou se nestalo, že by se jí do školky nechtělo nebo, že by plakala. Naopak večery a víkendy trávíme tím, že si doma na školku hrajeme. J Také pokroky, které u ní denně pozorujeme, jsou obrovské. Takže ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně štěstí!

Zuzana Svašková (23.10.2013)

 

Milá školko "Jinak", v prvé řadě bych chtěla poděkovat Zuzce a Mirce za to, jak skvěle se staráte o mou dceru. Do školky k Vám chodí velmi ráda, vždy se těší. Prakticky ani jednou se nestalo, že by při příchodu plakala, ba naopak občas pláče, že nechce ze školky domů. Musím říct, že oceňuji s jakou láskou a péčí se o ni staráte. Vždy, když k Vám přijdu, na mě dopadne rodinná atmosféra.  Chtěla bych také podotknout, že prostory školky nabízejí dětem možnost různě se realizovat po všech stránkách, a to včetně zahrádky, která ke školce náleží a je velmi příjemná. Ani stravě se nedá nic vytknout, mé dceři opravdu chutná. Líbí se mi i lokalita, ve které je školka umístěna - klidná malebná vesnička s krásnou krajinou vhodnou k procházkám a velkým travnatým hřištěm, kde se děti mohou proběhnout.
Závěrem bych chtěla říct, že dcera chodí ze školky spokojená, plná zážitků a nápadů. Ve 3 letech zpívá, tančí, poznává písmenka, umí počítat do deseti, každý den si přinese nějaký vlastoruční výtvor a i to nějaké anglické slovíčko. Školku "Jinak" můžu s čistým svědomím doporučit i pro další rodiče a děti, které chtějí mít o své dítě skvěle a zodpovědně postaráno a ještě k tomu se děti naučí spoustu zajímavých věcí. Ještě jednou děkuji za krásné chvíle, které Karolínce věnujete a tím obohacujete její ranné dětství.

 Markéta Šnytová (15.5.2013)

 

Milá Zuzko a Mirko, moc oběma děkujeme za každý den, který náš syn stráví ve vaší školce. Jste opravdu "jiná" školka, syn se k vám těší  a je moc spokojený. To, co dětem u vás dáváte se jen tak nevidí. Vidím to každý den, jaké syn dělá pokroky a je to určitě vaší zásluhou!  Ještě jednou moc děkujeme a držíme palce, ať v takové nádherné práci s úspěchy pokračujete.

Kateřina Novotná (5.5.2013)


Školku "JINAK" jsme si moc oblíbili. Její hlavní předností je individuální a především lidský přístup obou paní učitelek, Zuzky a Mirky. Děti je milují a ony milují je...vztah mezi naší dcerou a učitelkami je kamarádský a zároveň jsou pro ni vzorem a autoritou.

maminka Míša (24.4.2013)

 

Dobrý den milé paní učitelky, vzhledem k tomu, že můj syn chodí od září do školy, tak využívám Vašich služeb ne pravidelně, nicméně porovnám-li Váš přístup - to, co pobyt u Vás mému synovi dal a dává - pak musím konstatovat, že je toto ojedinělé. Za vše Vám děkuji a přeji hodně úspěchů.

maminka Zdeňka (13.10.2012) 

 

Dobrý den paní učitelky Zuzko a Mirko, po mnoha měsících hledání jsme konečně našli školku, kde je na prvním místě srdečný vztah k dětem. Navštěvujeme Vás již třetí měsíc a každý víkend odpovídáme synovi na jeho otázku proč dnes nemůže do školky. Jen tak dál ...

spokojená maminka Eva (5.7.2012)

 

 

Naší nejlepší vizitkou jsou rodiče dětí, kteří mají s námi osobní zkušenost...

S jejich svolením níže uvádíme emailové adresy, na kterých je můžete v případě Vašeho zájmu kontaktovat.

 

paní Eva Barešová - evik.baresova@seznam.cz

paní Zuzana Svašková - zuzana.svaskova@seznam.cz

paní Pavla Čechová - cechova.1@volny.cz

paní Markéta Šnytová - marketasnytova@seznam.cz

paní Kateřina Novotná - k.novotna74@seznam.cz

pan René Drtina - alfacard@alfacard.cz

paní Monika Fontaine - monica.77@seznam.cz

paní Jana Krpačová - bastik1@seznam.cz

paní Romana Stanková - rstankova@idc.com

pan Radim Marek - radim@laststation.net

paní Monika Štěpánová - monika.stepanova@centrum.cz

paní Lucie Gajdošová - lucie.gajdosova@email.cz

paní Veronika Koukolová - vkoukolova@seznam.cz

paní Lucie Lacková - gottlerova@seznam.cz

Copyright © Mateřská školka JINAK | Created by AVT design - tvorba webových stránek | Mapa stránek